duben 2024

Kotlářka PrahaPiranhas Beroun
– : –
pá 19. 4. 2024 17:00 @ Vypich, Regionální přebor U10 Severozápad
Kotlářka PrahaPiranhas Beroun
– : –
pá 19. 4. 2024 18:00 @ Vypich, Regionální přebor U10 Severozápad
SaBaT PrahaPiranhas Beroun
10:0
ne 28. 4. 2024 11:00 @ Roudnice, Regionální přebor U10 Severozápad
Piranhas BerounPraotci Roudnice
3:9
ne 28. 4. 2024 12:00 @ Roudnice, Regionální přebor U10 Severozápad
SaBaT PrahaPiranhas Beroun
10:10
ne 28. 4. 2024 14:00 @ Roudnice, Regionální přebor U10 Severozápad
Piranhas BerounPraotci Roudnice
8:7
ne 28. 4. 2024 15:00 @ Roudnice, Regionální přebor U10 Severozápad

květen 2024

Slavia Boars PlzeňPiranhas Beroun White
9:5
st 1. 5. 2024 9:00 @ Plzeň - Božkovský Ostrov, Coachballová liga
Vampiers MerklínPiranhas Beroun Blue
7:7
st 1. 5. 2024 9:50 @ Plzeň - Božkovský Ostrov, Coachballová liga
Piranhas Beroun WhiteMiners Kladno
6:13
st 1. 5. 2024 10:40 @ Plzeň - Božkovský Ostrov, Coachballová liga
Piranhas Beroun BlueMiners Kladno B
2:15
st 1. 5. 2024 11:30 @ Plzeň - Božkovský Ostrov, Coachballová liga
Tempo PrahaPiranhas Beroun
11:4
pá 3. 5. 2024 17:00 @ Tempo, Regionální přebor U10 Severozápad
Tempo PrahaPiranhas Beroun
6:5
pá 3. 5. 2024 18:00 @ Tempo, Regionální přebor U10 Severozápad
Piranhas BerounEagles Praha
– : –
pá 17. 5. 2024 17:00 @ Krč, Regionální přebor U10 Severozápad
Piranhas BerounEagles Praha
– : –
pá 17. 5. 2024 18:00 @ Krč, Regionální přebor U10 Severozápad
Miners KladnoPiranhas Beroun White
8:1
so 18. 5. 2024 9:40 @ Merklín, Coachballová liga
Vampiers MerklínPiranhas Beroun Blue
8:9
so 18. 5. 2024 10:35 @ Merklín, Coachballová liga
Piranhas Beroun WhiteMiners Kladno B
0:18
so 18. 5. 2024 11:30 @ Merklín, Coachballová liga
Piranhas Beroun BlueSlavia Boars Plzeň
10:6
so 18. 5. 2024 12:25 @ Merklín, Coachballová liga
Piranhas BerounSK Kotlářka
9:4
so 25. 5. 2024 11:00 @ Roudnice, Regionální přebor U10 Severozápad
Praotci RoudnicePiranhas Beroun
15:4
so 25. 5. 2024 12:00 @ Roudnice, Regionální přebor U10 Severozápad
Piranhas BerounSK Kotlářka
13:7
so 25. 5. 2024 14:00 @ Roudnice, Regionální přebor U10 Severozápad
Praotci RoudnicePiranhas Beroun
11:3
so 25. 5. 2024 15:00 @ Roudnice, Regionální přebor U10 Severozápad

červen 2024

Miners KladnoPiranhas Beroun White
9:8
so 8. 6. 2024 9:30 @ Kladno - hřiště A, Coachballová liga
Piranhas Beroun WhitePiranhas Beroun Blue
4:16
so 8. 6. 2024 10:45 @ Kladno - hřiště A, Coachballová liga
Piranhas Beroun BlueMiners Kladno
9:2
so 8. 6. 2024 12:00 @ Kladno - hřiště A, Coachballová liga
Piranhas BerounKotlářka Praha
11:1
pá 14. 6. 2024 17:00 @ Vypich, Regionální přebor U10 Severozápad
Piranhas BerounKotlářka Praha
7:9
pá 14. 6. 2024 18:00 @ Vypich, Regionální přebor U10 Severozápad
SK KotlářkaPiranhas Beroun
– : –
pá 21. 6. 2024 17:00 @ Kotlářka, Regionální přebor U10 Severozápad
SK KotlářkaPiranhas Beroun
– : –
pá 21. 6. 2024 18:00 @ Kotlářka, Regionální přebor U10 Severozápad
Piranhas BerounTempo Praha
9:11
pá 28. 6. 2024 17:00 @ Tempo, Regionální přebor U10 Severozápad
Piranhas BerounTempo Praha
5:11
pá 28. 6. 2024 18:00 @ Tempo, Regionální přebor U10 Severozápad