Rozpis a výsledky

ZápasVýsledek
vs Joudrs chlapci B
21.10.2018 - 13:00, Joudrs
Prohra 5 - 6
vs Eagles Praha
21.10.2018 - 11:30, Joudrs
Prohra 4 - 6
vs Sabat Praha
21.10.2018 - 11:30, Joudrs
Výhra 11 - 3
vs Joudrs U11
21.10.2018 - 10:00, Joudrs
Prohra 1 - 6
vs Slavia Plzeň
20.10.2018 - 17:30, Joudrs
Prohra 4 - 12
vs Joudrs dívky B
20.10.2018 - 17:30, Joudrs
Prohra 0 - 13
vs Joudrs kadetky
20.10.2018 - 14:30, Joudrs
Prohra 2 - 17
vs Joudrs chlapci B
20.10.2018 - 13:00, Joudrs
Výhra 7 - 3
vs Joudrs chlapci A
20.10.2018 - 13:00, Joudrs
Prohra 2 - 8
vs Joudrs dívky A
20.10.2018 - 11:30, Joudrs
Prohra 0 - 13
vs Joudrs Orange
14.10.2018 - 15:20, Joudrs
Výhra 16 - 4
vs Joudrs U11
14.10.2018 - 13:40, Joudrs
Prohra 0 - 16
vs Joudrs Grey
14.10.2018 - 12:50, Joudrs
Prohra 2 - 6
vs Joudrs Navy
14.10.2018 - 11:10, Joudrs
Výhra 12 - 5
vs Spectrum Praha
14.10.2018 - 10:20, Joudrs
Prohra 1 - 9
vs Praotci Roudnice
13.10.2018 - 10:30, Radotín
Výhra 7 - 2
vs Beavers Chomutov
07.10.2018 - 12:30, Chomutov
Výhra 15 - 7
vs Painbusters Most
07.10.2018 - 11:00, Chomutov
Výhra 10 - 9
vs Beavers Chomutov
07.10.2018 - 09:30, Chomutov
Prohra 7 - 10
vs Blesk Jablonec
06.10.2018 - 16:45, Chomutov
Výhra 9 - 7
vs Joudrs Praha
06.10.2018 - 15:15, Chomutov
Prohra 7 - 10
vs Vlaštovky Sadská
06.10.2018 - 12:15, Chomutov
Výhra 15 - 4
vs Beavers Chomutov
06.10.2018 - 10:00, Chomutov
Prohra 8 - 10
vs Miners Kladno
30.09.2018 - 13:00, Kladno
Výhra 15 - 2
vs Sever Brno
23.09.2018 - 13:25, Kostelec
Prohra 3 - 4
vs SaBaT Praha
23.09.2018 - 10:05, Kostelec
Výhra 4 - 3
vs Pasos Pardubice
22.09.2018 - 16:00, Kostelec
Prohra 3 - 4
vs Tempo Titans
22.09.2018 - 15:00, Tempo
Prohra 19 - 20
vs SaBaT Praha
22.09.2018 - 14:00, Tempo
Výhra 18 - 15
vs Eagles Praha
22.09.2018 - 11:40, Tempo
Prohra 6 - 20
vs Beavers Chomutov
22.09.2018 - 10:50, Tempo
Prohra 7 - 20
vs Žraloci Ledenice
22.09.2018 - 10:35, Kostelec
Výhra 9 - 7
vs Joudrs Praha
21.09.2018 - 17:30, Kostelec
Prohra 4 - 5
vs Hroši Havlíčkův Brod
21.09.2018 - 17:10, Kostelec
Výhra 7 - 0
vs Storms Řepy
19.09.2018 - 18:00, Řepy
Výhra 4 - 2
vs Storms Řepy
19.09.2018 - 16:45, Řepy
Výhra 9 - 3
vs Baseball Plzeň
16.09.2018 - 14:30, Beroun
Prohra 8 - 15
vs Storms Řepy
16.09.2018 - 13:30, Technika Brno
Prohra 2 - 3
vs Tempo White
16.09.2018 - 13:30, Beroun
Prohra 6 - 11
vs Kladno Green
16.09.2018 - 11:45, Beroun
Výhra 9 - 4
vs Tempo Blue
16.09.2018 - 10:00, Beroun
Prohra 6 - 9
vs SaBaT Praha
16.09.2018 - 09:30, Technika Brno
Prohra 3 - 4
vs Kotlářka Praha
15.09.2018 - 16:30, Technika Brno
Výhra 12 - 2
vs Cats Brno
15.09.2018 - 14:00, Technika Brno
Výhra 7 - 6
vs Dvůr Králové
15.09.2018 - 11:30, Technika Brno
Prohra 0 - 16
vs Rakovník
15.09.2018 - 10:30, Rakovník
Výhra 19 - 4
vs Joudrs Praha
10.09.2018 - 18:15, Joudrs
Prohra 2 - 9
vs Joudrs Praha
10.09.2018 - 17:00, Joudrs
Prohra 2 - 5
vs Piranhas - dívky
08.09.2018 - 16:10, Roudnice
Výhra 9 - 5
vs Piranhas - chlapci
08.09.2018 - 16:10, Roudnice
Prohra 5 - 9
vs Praotci Roudnice
08.09.2018 - 14:50, Roudnice
Výhra 9 - 6
vs Painbusters Most
08.09.2018 - 14:50, Roudnice
Výhra 9 - 6
vs Klackaři Kostelec n/O.
08.09.2018 - 13:30, Roudnice
Výhra 7 - 4
vs Praotci Roudnice
08.09.2018 - 13:30, Roudnice
Výhra 7 - 2
vs Tempo Titans
08.09.2018 - 12:50, Roudnice
Výhra 5 - 4
vs Tempo Titans
08.09.2018 - 12:10, Roudnice
Výhra 7 - 0
vs Joudrs Orange
08.09.2018 - 11:30, Roudnice
Prohra 4 - 6
vs Painbusters Most
08.09.2018 - 10:50, Roudnice
Výhra 8 - 7
vs Joudrs Orange
08.09.2018 - 10:10, Roudnice
Výhra 12 - 3
vs Klackaři Kostelec n/O.
08.09.2018 - 10:10, Roudnice
Výhra 4 - 3
vs SK Radotín
23.06.2018 - 16:10, Merklín
Výhra 10 - 3
vs Eagles Praha Green
23.06.2018 - 16:10, Merklín
Prohra 3 - 12
vs Eagles Praha White
23.06.2018 - 14:50, Merklín
Výhra 7 - 2
vs Vampires Merklín
23.06.2018 - 14:50, Merklín
Výhra 18 - 3
vs Supi Černý most
23.06.2018 - 13:30, Merklín
Výhra 18 - 2
vs Supi Černý most
23.06.2018 - 12:50, Merklín
Výhra 17 - 1
vs Eagles Praha Green
23.06.2018 - 12:10, Merklín
Prohra 2 - 3
vs Eagles Praha White
23.06.2018 - 12:10, Merklín
Prohra 1 - 11
vs Piranhas - dívky
23.06.2018 - 10:50, Merklín
Výhra 17 - 2
vs Piranhas - chlapci
23.06.2018 - 10:50, Merklín
Prohra 2 - 17
vs Vampires Merklín
23.06.2018 - 09:30, Merklín
Výhra 18 - 0
vs SK Radotín
23.06.2018 - 09:30, Merklín
Výhra 9 - 5
vs Eagles Praha
20.06.2018 - 18:00, Eagles park
Prohra 4 - 7
vs Eagles Praha
20.06.2018 - 16:45, Eagles park
Výhra 11 - 3
vs Kladno Black
17.06.2018 - 15:15, Eagles park
Prohra 4 - 11
vs Eagles U6
17.06.2018 - 14:30, Eagles park
Výhra 10 - 5
vs Slavia Plzeň
17.06.2018 - 13:30, Merklín
Prohra 2 - 12
vs Baseball Plzeň
17.06.2018 - 11:30, Eagles park
Prohra 1 - 16
vs Eagles U7
17.06.2018 - 10:45, Eagles park
Remíza 10 - 10
vs Joudrs Praha
17.06.2018 - 10:30, Merklín
Prohra 5 - 12
vs Arrows Ostrava
16.06.2018 - 18:30, Hluboká
Prohra 18 - 19
vs Storms Řepy
16.06.2018 - 17:10, Merklín
Výhra 11 - 2
vs Rytíři Trutnov
16.06.2018 - 15:00, Hluboká
Prohra 0 - 15
vs Joudrs Praha
16.06.2018 - 13:10, Merklín
Prohra 4 - 17
vs Slavia Plzeň
16.06.2018 - 10:30, Merklín
Výhra 9 - 6
vs Draci Brno
15.06.2018 - 17:45, Hluboká
Prohra 2 - 18
vs Tempo Titans Praha
15.06.2018 - 11:30, Ledenice
Prohra 9 - 18
vs Blesk Jablonec
14.06.2018 - 12:30, Hluboká
Prohra 2 - 6
vs Joudrs Praha
14.06.2018 - 09:00, Hluboká
Prohra 0 - 13
vs SaBaT Praha
11.06.2018 - 18:15, SaBaT
Výhra 12 - 7
vs SaBaT Praha
11.06.2018 - 17:00, SaBaT
Výhra 9 - 3
vs Eagles Praha Green
09.06.2018 - 14:00, Merklín
Prohra 3 - 13
vs Eagles Praha White
09.06.2018 - 13:00, Merklín
Prohra 1 - 20
vs Slavia Plzeň
09.06.2018 - 12:00, Merklín
Výhra 7 - 2
vs SK Radotín
09.06.2018 - 11:00, Merklín
Výhra 15 - 13
vs SK Radotín B
09.06.2018 - 10:00, Merklín
Výhra 18 - 1
vs Vampiers Merklín
09.06.2018 - 09:00, Merklín
Prohra 5 - 6
vs Joudrs Praha
02.06.2018 - 11:15, Radotín
Remíza 7 - 7
vs Joudrs Praha
02.06.2018 - 09:00, Radotín
Prohra 10 - 14
vs Joudrs Praha
26.05.2018 - 17:00, Kladno
Výhra 20 - 3
vs SK Radotín
26.05.2018 - 16:00, Eagles Praha
Výhra 12 - 6
vs Slavia Plzeň
26.05.2018 - 15:00, Eagles Praha
Výhra 17 - 1
vs Piranhas - dívky
26.05.2018 - 13:00, Eagles Praha
Prohra 5 - 8
vs Piranhas - kluci
26.05.2018 - 13:00, Eagles Praha
Výhra 8 - 5
vs Beawers Chomutov
26.05.2018 - 11:30, Kladno
Prohra 7 - 16
vs Storms Řepy
26.05.2018 - 11:00, Eagles Praha
Výhra 17 - 0
vs Eagles Praha White
26.05.2018 - 11:00, Eagles Praha
Prohra 6 - 9
vs Tempo Titans
26.05.2018 - 10:30, Kladno
Prohra 7 - 15
vs Miners Kladno
26.05.2018 - 09:30, Kladno
Prohra 2 - 25
vs Eagles Praha White
26.05.2018 - 09:00, Eagles Praha
Prohra 3 - 7
vs Storms Řepy
26.05.2018 - 09:00, Eagles Praha
Výhra 24 - 1
vs SaBaT Praha
23.05.2018 - 16:30, SaBaT Praha
Prohra 6 - 9
vs Kladno Black
20.05.2018 - 13:45, Kladno
Výhra 15 - 0
vs Tempo Royal
20.05.2018 - 13:00, Kladno
Prohra 3 - 8
vs Žraloci Ledenice
20.05.2018 - 12:30, Joudrs Praha
Prohra 6 - 7
vs Tempo White
20.05.2018 - 11:30, Kladno
Prohra 3 - 10
vs Tempo Blue
20.05.2018 - 10:45, Kladno
Prohra 4 - 7
vs Kotlářka Praha
20.05.2018 - 10:30, Joudrs Praha
Výhra 13 - 9
vs Slavia Plzeň
19.05.2018 - 14:30, Joudrs Praha
Prohra 5 - 7
vs Joudrs Praha
19.05.2018 - 11:30, Joudrs Praha
Prohra 0 - 11
vs Miners Kladno
19.05.2018 - 10:30, Kladno
Prohra 11 - 13
vs Joudrs Praha
14.05.2018 - 18:30, Joudrs Praha
Výhra 11 - 7
vs Joudrs Praha
14.05.2018 - 17:15, Joudrs Praha
Výhra 9 - 4
vs Rakovník Red Crayfish
13.05.2018 - 13:45,
Výhra 9 - 4
vs Beawers Chomutov
13.05.2018 - 12:45, SaBaT Praha
Výhra 11 - 3
vs Miners Kladno
13.05.2018 - 10:30, SaBaT Praha
Výhra 12 - 6
vs Kotlářka Praha
12.05.2018 - 14:00, SaBaT Praha
Prohra 0 - 10
vs Temto Titans
12.05.2018 - 10:30, SaBaT Praha
Prohra 0 - 22
vs Beawers Chomutov
08.05.2018 - 15:00, Plzeň
Prohra 12 - 15
vs Eagles Praha
08.05.2018 - 14:00, Plzeň
Prohra 8 - 15
vs Miners Kladno
08.05.2018 - 11:00, Plzeň
Prohra 4 - 20
vs Baseball Plzeň
08.05.2018 - 10:00, Plzeň
Prohra 7 - 16
vs Rakovník Red Crayfish
01.05.2018 - 10:30, Rakovník
Výhra 20 - 1
vs Žraloci Ledenice
29.04.2018 - 13:30, Ledenice
Výhra 12 - 9
vs Žraloci Ledenice
29.04.2018 - 11:30, Ledenice
Výhra 12 - 7
vs Vampiers Merklín
28.04.2018 - 13:30, Ledenice
Prohra 2 - 12
vs Žraloci Ledenice
28.04.2018 - 11:30, Ledenice
Výhra 7 - 6
vs Storms Řepy
28.04.2018 - , 15:30
Prohra 4 - 10
vs Eagles Praha
25.04.2018 - 18:15, Eagles park
Prohra 1 - 7
vs Eagles Praha
25.04.2018 - 17:00, Eagles park
Výhra 3 - 2
vs SK Radotín
21.04.2018 - 16:00, Radotín
Výhra 11 - 2
vs Eagles Praha White
21.04.2018 - 14:20, Radotín
Prohra 4 - 9
vs Slavia Plzeň
21.04.2018 - 14:20, Radotín
Výhra 10 - 4
vs Storms Řepy
21.04.2018 - 13:00, Radotín
Výhra 13 - 1
vs SK Radotín
21.04.2018 - 12:20, Radotín
Prohra 9 - 10
vs Eagles Praha Green
21.04.2018 - 11:40, Radotín
Prohra 2 - 6
vs Eagles Praha White
21.04.2018 - 11:00, Radotín
Prohra 3 - 5
vs Slavia Plzeň
21.04.2018 - 10:20, Radotín
Výhra 18 - 5
vs Vampiers Merklín
21.04.2018 - 09:40, Radotín
Výhra 11 - 1
vs Storms Řepy
21.04.2018 - 09:00, Radotín
Výhra 12 - 3
vs Storms Řepy
18.04.2018 - 18:00, Storms Řepy
Výhra 10 - 2
vs Storms Řepy
18.04.2018 - 16:30, Storms Řepy
Výhra 9 - 4
vs Beawers Chomutov
15.04.2018 - 14:30, Chomutov
Prohra 12 - 15
vs SaBaT Praha
15.04.2018 - 13:35, Chomutov
Prohra 13 - 15
vs Praotci roudnice
15.04.2018 - 11:45, Roudnice
Výhra 14 - 7
vs Eagles Praha
15.04.2018 - 11:30, Chomutov
Prohra 6 - 13
vs Plzeň
15.04.2018 - 10:45, Chomutov
Výhra 11 - 10
vs Praotci Roudnice
15.04.2018 - 10:00, Roudnice
Výhra 15 - 1
vs Baseball Plzeň
14.04.2018 - 14:00, Tempo Praha
Remíza 9 - 9
vs Tempo Titans White
14.04.2018 - 13:10, Tempo Praha
Výhra 9 - 5
vs Kladno Green
14.04.2018 - 11:30, Tempo Praha
Prohra 6 - 10
vs Tempo Titans Blue
14.04.2018 - 10:00, Tempo Praha
Výhra 6 - 4
vs SaBaT Praha
11.04.2018 - 18:15, SaBaT Praha
Výhra 12 - 3
vs SaBaT Praha
11.04.2018 - 17:00, SaBaT Praha
Remíza 2 - 2
vs Dvůr Králové
08.04.2018 - 14:00, Choceň
Prohra 9 - 11
vs Joudrs Praha U11
08.04.2018 - 13:30, Choceň
Prohra 4 - 8
vs Dvůr Králové
08.04.2018 - 12:30, Choceň
Prohra 4 - 7
vs Joudrs Praha U11
08.04.2018 - 10:30, Choceň
Prohra 5 - 9
vs Joudrs Praha U11
08.04.2018 - 09:15, Choceň
Prohra 4 - 10
vs Tempo Praha
17.03.2018 - 13:50, Plzeň
Prohra 7 - 15
vs Miners Kladno B
17.03.2018 - 12:10, Plzeň
Prohra 9 - 12
vs Miners Kladno A
17.03.2018 - 11:20, Plzeň
Výhra 14 - 13
vs Baseball Plzeň
17.03.2018 - 10:30, Plzeň
Prohra 9 - 16
vs Eagles Praha
10.03.2018 - 16:00, Joudrs Praha
Výhra 11 - 10
vs Joudrs Praha U11
10.03.2018 - 14:00, Joudrs Praha
Prohra 0 - 12
vs Joudrs Praha Orange
10.03.2018 - 11:00, Joudrs Praha
Výhra 10 - 3
vs Spectrum Praha
10.03.2018 - 10:00, Joudrs Praha
Výhra 14 - 6
vs Praotci Roudnice
25.02.2018 - 14:30, Beroun
Výhra 11 - 2
vs SaBaT Praha
17.02.2018 - 15:30, Kladno
Výhra 6 - 4
vs Miners Kladno
17.02.2018 - 14:25, Kladno
Prohra 0 - 7
vs Tempo Praha
17.02.2018 - 12:15, Kladno
Prohra 5 - 6
vs SaBaT Praha
17.02.2018 - 10:05, Kladno
Výhra 9 - 1
vs Miners Kladno Black
11.02.2018 - 14:50, Beroun
Prohra 7 - 8
vs Baseball Plzeň
11.02.2018 - 12:50, Beroun
Prohra 14 - 15
vs Miners Kladno Green
11.02.2018 - 10:50, Beroun
Prohra 10 - 20
vs Rakovník Red Crayfish
11.02.2018 - 09:30, Beroun
Prohra 9 - 19
vs SaBaT Praha
28.01.2018 - 14:50, Joudrs Praha
Výhra 6 - 4
vs Vampiers Merklín
28.01.2018 - 09:50, Joudrs Praha
Prohra 0 - 9
vs Joudrs Praha B
27.01.2018 - 18:10, Joudrs Praha
Prohra 5 - 9
vs Klackaři Kostelec n/O.
27.01.2018 - 16:00, Liberec
Výhra 18 - 13
vs Joudrs Praha A
27.01.2018 - 14:50, Joudrs Praha
Prohra 0 - 15
vs SaBaT Praha
27.01.2018 - 14:00, Liberec
Prohra 5 - 14
vs Trhové Sviny
27.01.2018 - 12:20, Joudrs Praha
Prohra 3 - 15
vs Eagles Praha
27.01.2018 - 12:00, Liberec
Prohra 9 - 15
vs Pasos Pardubice
27.01.2018 - 11:00, Liberec
Prohra 9 - 18
vs Trnava Panthers
27.01.2018 - 09:50, Joudrs Praha
Prohra 1 - 19
vs Joudrs Praha Navy
18.11.2017 - 17:15, Joudrs Praha
Prohra 2 - 11
vs Joudrs Praha Orange
18.11.2017 - 15:25, Joudrs Praha
Výhra 12 - 4
vs Joudrs Praha Royal
18.11.2017 - 12:40, Joudrs Praha
Výhra 12 - 0
vs Joudrs Praha Navy
18.11.2017 - 11:45, Joudrs Praha
Prohra 6 - 9
vs Joudrs Praha Orange
18.11.2017 - 09:55, Joudrs Praha
Výhra 7 - 1
vs Joudrs Praha Abafundi
21.10.2017 - 15:15, Joudrs Praha
Prohra 0 - 12
vs Joudrs Praha Grey
21.10.2017 - 13:45, Joudrs Praha
Výhra 14 - 2
vs Joudrs Praha Orange
21.10.2017 - 13:00, Joudrs Praha
Prohra 2 - 11
vs Joudrs Praha Navy
21.10.2017 - 11:30, Joudrs Praha
Prohra 0 - 16
vs Praotci Roudnice
21.10.2017 - 10:45, Joudrs Praha
Prohra 3 - 9
vs Slavia VŠ Plzeň
08.10.2017 - 14:30, Chomutov
Prohra 9 - 10
vs HH Sezimovo Ústí
08.10.2017 - 10:00, Chomutov
Prohra 6 - 12
vs Patriots Liberec
07.10.2017 - 13:45, Chomutov
Výhra 5 - 4
vs Radotín SK
07.10.2017 - 13:00, Chomutov
Výhra 17 - 1
vs Klackaři Kostelec nad Orlicí
07.10.2017 - 10:00, Chomutov
Prohra 4 - 10
vs Žraloci Ledenice
07.10.2017 - 08:30, Chomutov
Prohra 0 - 10
vs Praotci Roudnice
01.10.2017 - 15:30, Lokomotiva Beroun
Prohra 7 - 14
vs Tempo Titans Praha
01.10.2017 - 14:30, Lokomotiva Beroun
Prohra 13 - 15
vs Praotci Roudnice
01.10.2017 - 13:20, Lokomotiva Beroun
Prohra 2 - 7
vs Miners Kladno I.
01.10.2017 - 13:00, Lokomotiva Beroun
Prohra 5 - 15
vs Miners Kladno II.
01.10.2017 - 11:30, Lokomotiva Beroun
Prohra 2 - 15
vs Rakovník Red Crayfish
01.10.2017 - 11:10, Lokomotiva Beroun
Prohra 8 - 9
vs Tempo Titans Praha
01.10.2017 - 10:00, Lokomotiva Beroun
Remíza 10 - 10
vs Miners Kladno
01.10.2017 - 09:00, Lokomotiva Beroun
Prohra 7 - 11
vs Brewers Klatovy
24.09.2017 - 11:40, Hluboká nad Vltavou
Prohra 7 - 9
vs Arrows Ostrava
24.09.2017 - 09:30, Hluboká nad Vltavou
Prohra 2 - 9
vs Arrows Ostrava
23.09.2017 - 15:20, Hluboká nad Vltavou
Prohra 4 - 8
vs Rytíři Trutnov
23.09.2017 - 11:20, Hluboká nad Vltavou
Prohra 4 - 7
vs Draci Brno
22.09.2017 - 16:00, Hluboká nad Vltavou
Prohra 1 - 13
vs Sokol Hluboká
22.09.2017 - 12:30, Hluboká nad Vltavou
Prohra 0 - 13
vs Klasik Frýdek-Místek
22.09.2017 - 09:00, Hluboká nad Vltavou
Prohra 4 - 9
vs Rakovník Red Crayfish
21.09.2017 - 18:00, Lokomotiva Beroun
Výhra 7 - 5
vs Rakovník Red Crayfish
21.09.2017 - 17:00, Lokomotiva Beroun
Prohra 1 - 9
vs Pasos Pardubice
16.09.2017 - 16:50, Lokomotiva Beroun
Prohra 2 - 5
vs Pasos Pardubice
16.09.2017 - 15:30, Lokomotiva Beroun
Výhra 12 - 1
vs Piranhas - dívky
16.09.2017 - 14:10, Lokomotiva Beroun
Výhra 6 - 0
vs Rakovník Red Crayfish
16.09.2017 - 12:50, Lokomotiva Beroun
Prohra 1 - 2
vs Merklín
16.09.2017 - 12:50, Lokomotiva Beroun
Výhra 10 - 3
vs Joudrs Praha A
16.09.2017 - 12:10, Lokomotiva Beroun
Výhra 8 - 7
vs Merklín
16.09.2017 - 11:30, Lokomotiva Beroun
Výhra 3 - 2
vs Eagles Praha
16.09.2017 - 10:50, Lokomotiva Beroun
Prohra 2 - 7
vs Joudrs Praha A
16.09.2017 - 10:10, Lokomotiva Beroun
Výhra 8 - 4
vs Eagles Praha
16.09.2017 - 09:30, Lokomotiva Beroun
Prohra 2 - 9
vs Rakovník Red Crayfish
16.09.2017 - 09:30, Lokomotiva Beroun
Výhra 6 - 5
vs Tempo Titans Praha
02.09.2017 - 17:30, Hluboká nad Vltavou
Výhra 6 - 5
vs Eagles Praha
02.09.2017 - 16:30, Hluboká nad Vltavou
Prohra 1 - 8
vs Sokol Hluboká
02.09.2017 - 14:00, Hluboká nad Vltavou
Prohra 2 - 13
vs Kotlářka Praha
02.09.2017 - 12:00, Hluboká nad Vltavou
Výhra 8 - 5
vs Blesk Jablonec
02.09.2017 - 11:00, Hluboká nad Vltavou
Výhra 9 - 0
vs Sokol Hluboká
17.08.2017 - 18:00, Hluboká nad Vltavou
Výhra 3 - 2
vs Žraloci Ledenice
17.08.2017 - 17:00, Hluboká nad Vltavou
Prohra 4 - 18
vs Žraloci Ledenice
17.08.2017 - 16:00, Hluboká nad Vltavou
Remíza 7 - 7
vs Miners Kladno
15.08.2017 - 18:15, Hluboká nad Vltavou
Prohra 2 - 15
vs Miners Kladno
15.08.2017 - 17:30, Hluboká nad Vltavou
Výhra 7 - 2
vs Miners Kladno B
11.06.2017 - 13:15, Kladno
Prohra 0 - 10
vs Miners Kladno
11.06.2017 - 12:30, Kladno
Prohra 2 - 10
vs Miners Kladno B
11.06.2017 - 11:00, Kladno
Prohra 5 - 15
vs Miners Kladno
11.06.2017 - 10:15, Kladno
Prohra 3 - 15
vs Piranhas - chlapci
10.06.2017 - 15:40, Tempo Praha
Výhra 11 - 7
vs Sportclub 80 Chomutov
10.06.2017 - 15:00, Tempo Praha
Prohra 6 - 12
vs Patriots Liberec
10.06.2017 - 14:20, Tempo Praha
Prohra 6 - 12
vs Tempo Titans Praha
10.06.2017 - 13:40, Tempo Praha
Prohra 6 - 11
vs Joudrs Praha B
10.06.2017 - 13:00, Tempo Praha
Prohra 4 - 8
vs Painbusters Most
10.06.2017 - 12:20, Tempo Praha
Výhra 5 - 0
vs Joudrs Praha D
10.06.2017 - 10:20, Tempo Praha
Výhra 10 - 5
vs Joudrs Praha A
10.06.2017 - 09:40, Tempo Praha
Výhra 6 - 4
vs Tempo Titans Praha B
10.06.2017 - 09:00, Tempo Praha
Výhra 5 - 2
vs Rakovník Red Crayfish
01.06.2017 - 17:30, Rakovník
Výhra 13 - 11
vs Rakovník Red Crayfish
01.06.2017 - 16:30, Rakovník
Prohra 4 - 9
vs Tempo Titans Praha
21.05.2017 - 11:40, Tempo Praha
Prohra 3 - 7
vs Eagles Praha White
21.05.2017 - 10:20, Tempo Praha
Prohra 4 - 6
vs Miners Kladno B
21.05.2017 - 09:40, Tempo Praha
Prohra 0 - 11
vs Tempo Titans Praha
20.05.2017 - 16:20, Joudrs Praha
Prohra 4 - 5
vs Patriots Liberec
20.05.2017 - 15:40, Joudrs Praha
Prohra 3 - 14
vs Patriots Liberec
20.05.2017 - 15:00, Joudrs Praha
Prohra 5 - 11
vs Tempo Titans Praha
20.05.2017 - 14:20, Joudrs Praha
Výhra 10 - 6
vs Joudrs Praha B
20.05.2017 - 13:40, Joudrs Praha
Prohra 1 - 13
vs Painbusters Most
20.05.2017 - 13:00, Joudrs Praha
Prohra 2 - 4
vs Joudrs Praha A
20.05.2017 - 12:20, Joudrs Praha
Výhra 11 - 5
vs Joudrs Praha C
20.05.2017 - 11:40, Joudrs Praha
Prohra 1 - 16
vs Sportclub 80 Chomutov
20.05.2017 - 09:40, Joudrs Praha
Prohra 0 - 15
vs Joudrs Praha D
20.05.2017 - 09:00, Joudrs Praha
Výhra 14 - 6
vs SaBaT Praha
14.05.2017 - 12:30, SaBaT Praha
Výhra 5 - 3
vs Kotlářka Praha
13.05.2017 - 15:00, SaBaT Praha
Prohra 1 - 12
vs Joudrs Praha
13.05.2017 - 12:30, SaBaT Praha
Prohra 0 - 19
vs Miners Kladno
13.05.2017 - 10:00, SaBaT Praha
Výhra 9 - 4
vs Piranhas U10
07.05.2017 - 16:00, Vlašim
Výhra 17 - 15
vs Joudrs Praha U10
07.05.2017 - 11:30, Vlašim
Výhra 17 - 13
vs Joudrs Praha U10
07.05.2017 - 10:00, Vlašim
Prohra 11 - 21
vs Kotlářka Praha
23.04.2017 - 15:00, Rakovník
Prohra 5 - 14
vs Miners Kladno
23.04.2017 - 14:00, Rakovník
Prohra 9 - 11
vs Rakovník Red Crayfish
23.04.2017 - 11:00, Rakovník
Výhra 7 - 1
vs Tempo Titans Praha
09.04.2017 - 15:40, Kladno
Remíza 10 - 10
vs Miners Kladno
09.04.2017 - 15:00, Kladno
Prohra 1 - 15
vs Miners Kladno
09.04.2017 - 14:00, Kladno
Prohra 8 - 10
vs Tempo Titans Praha
09.04.2017 - 12:40, Kladno
Výhra 10 - 8
vs Eagles Praha
09.04.2017 - 12:00, Kladno
Výhra 13 - 6
vs Miners Kladno
09.04.2017 - 12:00, Kladno
Prohra 3 - 15
vs Kotlářka Praha
09.04.2017 - 11:00, Kladno
Výhra 12 - 11
vs Rakovník Red Crayfish
09.04.2017 - 10:00, Kladno
Výhra 9 - 7
vs Joudrs Praha B
08.04.2017 - 17:30, Chomutov
Prohra 3 - 11
vs Painbusters Most
08.04.2017 - 17:30, Chomutov
Prohra 6 - 9
vs Piranhas - chlapci
08.04.2017 - 16:45, Chomutov
Výhra 14 - 2
vs Joudrs Praha B
08.04.2017 - 15:15, Chomutov
Prohra 2 - 8
vs Painbusters Most
08.04.2017 - 14:30, Chomutov
Výhra 6 - 5
vs Joudrs Praha
08.04.2017 - 13:45, Chomutov
Výhra 18 - 7
vs Tempo Titans Praha
08.04.2017 - 13:00, Chomutov
Prohra 4 - 9
vs Joudrs Praha B
08.04.2017 - 12:15, Chomutov
Prohra 5 - 9
vs Patriots Liberec
08.04.2017 - 11:30, Chomutov
Prohra 8 - 9
vs Sportclub 80 Chomutov
08.04.2017 - 10:00, Chomutov
Prohra 3 - 9
vs Joudrs Praha
08.04.2017 - 10:00, Chomutov
Výhra 15 - 6
vs Piranhas - dívky
01.04.2017 - 13:20, Storms Řepy
Výhra 14 - 8
vs Storms Řepy - dívky
01.04.2017 - 12:30, Storms Řepy
Výhra 9 - 7
vs Storms Řepy - chlapci
01.04.2017 - 11:40, Storms Řepy
Prohra 2 - 20
vs Storms Řepy - chlapci
01.04.2017 - 10:50, Storms Řepy
Prohra 13 - 14
vs Storms Řepy - dívky
01.04.2017 - 10:00, Storms Řepy
Výhra 14 - 13
vs Baseball Plzeň B
25.03.2017 - 14:00, SC EDEN Beroun
Výhra 11 - 8
vs SaBaT Praha
25.03.2017 - 12:40, SC EDEN Beroun
Prohra 14 - 15
vs Baseball Plzeň A
25.03.2017 - 11:20, SC EDEN Beroun
Prohra 10 - 19
vs Miners Kladno B
25.03.2017 - 10:00, SC EDEN Beroun
Prohra 8 - 15
vs Baseball Plzeň U11
19.02.2017 - 15:00, Lokomotiva Beroun
Prohra 1 - 17
vs Baseball Plzeň U10
19.02.2017 - 14:00, Lokomotiva Beroun
Výhra 12 - 5
vs Baseball Plzeň U10
19.02.2017 - 13:00, Lokomotiva Beroun
Výhra 11 - 10
vs Baseball Plzeň U11
19.02.2017 - 12:00, Lokomotiva Beroun
Prohra 0 - 19
vs Piranhas - dívky
19.02.2017 - 10:00, Lokomotiva Beroun
Výhra 7 - 1
vs Tempo Titans Praha
19.02.2017 - , Čakovice
Prohra 9 - 10
vs Baseball Plzeň
19.02.2017 - , Čakovice
Výhra 12 - 11
vs Baseball Plzeň
19.02.2017 - , Čakovice
Výhra 9 - 6
vs Kotlářka Praha
19.02.2017 - , Čakovice
Prohra 5 - 15
vs Miners Kladno I.
22.01.2017 - , Čakovice
Prohra 5 - 15
vs Baryba Velký Osek
22.01.2017 - , Čakovice
Prohra 2 - 10
vs Miners Kladno II.
22.01.2017 - , Čakovice
Prohra 2 - 20
vs SaBaT Praha
22.01.2017 - , Čakovice
Prohra 10 - 15

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2018 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek