Dětský den s Piranhas č. 5 je úspěšně za námi!

Dětský den s Piranhas č. 5 je úspěšně za námi!

V neděli 8. května proběhl na stadionu Lokomotivy Beroun Dětský den s Piranhas. Jednalo se již o 5. ročník mezi Berouňáky velmi oblíbené akce. Pro děti bylo připraveno 10 sportovně laděných stanovišť, na kterých musely plnit úkoly a získávat tak razítka do soutěžních kartiček. Kdo prošel všechna stanoviště, mohl se následně těšit z upomínkových předmětů klubu Piranhas a města Beroun. Ale největší odměnou všem dětem byly skákací hrady. Nechybělo ani malování na obličej a cukrová vata. Pro Cetrum pomoci spravované Charitou Beroun se podařilo shromáždit školní pomůcky v hodnotě 10.000 korun.

Akce se celkem zúčastnilo více něž 900 lidí. Registrací prošlo přes 400 dětí do 10 let, které doprovázel stejný počet dospěláků.  Dětský den by se nemohl uskutečnit bez armády dobrovolníků z řad trenérů, hráčů našeho klubu a jejich rodičů, kterých dorazilo více než 100.  S překonáváním jazykových bariér nám během celé akce pomáhaly Olena L., Anna F. a Olena F. Všem dobrovolníkům patří obrovské díky! Je to především jejich zásluha, že se celá akce povedla na jedničku. Tak zase za rok nashledanou!

- JT -

12.05.2022

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek