PIRANHAS PODPOŘILY DOBROMYSL

PIRANHAS PODPOŘILY DOBROMYSL

 Začalo to na podzim loňského roku, kdy Covid plně paralyzoval organizovaný sport napříč všemi věkovými kategoriemi. V klubu jsme vyhlásili Piranhas výzvu a motivovali tak děti k individuálnímu pohybu. Děti za uběhnuté či ujeté kilometry na kole, koloběžce či bruslích, získávaly body a soutěžily současně mezi jednotlivými týmy. Díky podpoře sponzora se nám podařilo získat finanční obnos, který jsme navázali na získané body všech členů našeho klubu. Následně jsme se rozhodli podpořit spolek pro hendikepované Dobromysl. Dobromysl je obecně prospěšná společnost, která poskytuje profesionální sociální služby dětem, mladistvým i dospělým s mentálním a kombinovaným postižením z Berouna a širokého okolí. 

Náš klub spolku pomohl dovybavit místnost pro lidi s poruchou autismu a pořídil několik interaktivních her. Na začátku školního roku došlo k předání zmiňovaného vybavení a paní ředitelka Kateřina Dvořáková osobně provedla několik členů klubu denním stacionářem. Věříme, že se nejednalo o poslední spolupráci mezi naším klubem a spolkem Dobromysl.

- JT -

08.09.2021

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek