Piranhas zvou na nábory v Berouně a Králově Dvoře

Piranhas zvou na nábory v Berouně a Králově Dvoře

Piranhas Beroun lákají nové hráče a hráčky do svých řad. Trenéři klubu si na 1. týden v září připravili 2 náborová odpoledne. Hlavní část náboru se týká dětí ročníků 2010 až 2013, ale mohou přijít i starší děti nebo naopak děti roč. 2014, které už se nemůžou dočkat zahájení své baseballové kariéry.

 

Nábory se uskuteční 1. týden v září v Berouně a Králově Dvoře!

BEROUN - čtvrtek 5. září od 15:00 do 19:00 na atletickém stadionu Lokomotiva Beroun

KRÁLŮV DVŮR – pátek 6. září od 15:00 do 19:00 na školním hřišti ZŠ Králův Dvůr (nová zelená škola)

S sebou na nábory si vezměte sportovní obuv a sportovní oblečení.

Baseball a softball patří do kategorie pálkovacích sportů. Jsou to však také atletické sporty, kde se kloubí kombinace rychlosti, síly, přesnosti a obratnosti. Základními dovednostmi pro baseball a softball jsou házení, chytání, pálení, běhání a chytrost řešit herní situaci.

Všem novým dětem nabízíme, aby si vyzkoušely naše tréninky a piraní kolektiv. Celé září je možné chodit na tréninky klubu zcela ZDARMA. Veškeré vybavení na tréninky vám rádi půjčíme. Vzhledem ke sportovnímu pojetí klubu budeme po prvních měsíci chození dítěte na tréninky konzultovat s rodiči další pokračování působnosti v našem klubu. 

 

V letních měsících trénujeme na stadionu Lokomotivy Beroun. V zimě jsme s dětmi ročníku 2009 a mladšími ve SC Eden. O prázninách se netrénuje.

Kdy se trénuje?

Děti ročníku 2012 a mladší

Trénují 1x týdně ve čtvrtek od 15:00 do 16:30.

Děti ročníků 2009 až 2011 - 

Trénují 2x v týdnu v úterý a ve čtvrtek od 15:30 do 17:00.

Děti ročníků 2006 až 2008 -

Trénují 2-3x v týdnu, vždy se trénuje v úterý a čtvrtek od 17:00 do 19:00.

 

Piranhas Beroun mají celkem 7 družstev a všechna jsou zapojena do celostátních nebo regionálních soutěží. Minimálně 1x do měsíce jezdí všechny týmy na turnaje, které se konají o víkendech. V zimě pořádáme jednodenní soustředění a halové turnaje. V létě jezdíme na týdenní soustředění na Hlubokou a do Chocně.

Náš klub měl hned dvě zástupkyně na Mistrovství světa v softballu do 12 let, které se uskutečnilo letos v létě na Taiwanu, odkud si Česká reprezentace přivezla bronzové medaile. Kluci i holky nás letos v létě reprezentovali na mezinárodním turnaji v Itálii. Naši nejmenší letos v červnu obsadili 6. místo na FirstCupu, což je neoficiální Mistrovství ČR v baseballu do 8 let.

V případě, že chcete vědět více informací, kontaktujte předsedu klubu, který vám rád odpoví na všechny vaše dotazy.

Kontakt: Michal Maryška, michal@piranhas.cz, tel. 731 545 955

30.08.2019

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek