Pozvánka na Dětský den s Piranhas

Pozvánka na Dětský den s Piranhas

V neděli 2. června pořádá sportovní klub Piranhas Beroun už 4. ročník akce DĚTSKÝ DEN S PIRANHAS. Akce se uskuteční od 10:00 do 15:00 na Tyršově atletickém stadionu TJ Lokomotiva Beroun.

Hlavní atrakcí Dětského dne s Piranhas budou dva velké nafukovací skákací hrady se skluzavkami. Pro starší děti bude připraven staršidený hrad a ty mladší s emůžou těšit na hrad Disney. Dále budou na děti čekat stanoviště s dovednostmi, které jsou potřeba při pálkovacích sportech (chytání míčů, házení míčů na přesnost, odpalování do dálky, běhání po metách).

Od 14:00 se uskuteční ukázka softballového tréninku, do kterého se bude možné aktivně zapojit. Všechny děti, které se zúčastní tréninku, tak získají lístek do tomboly o pěkné ceny. Každý lístek je výherní.

Díky podpoře ze strany města Beroun, České softballové asociaci a společnosti Algotech se můžou všichni těšit na spoust zábavy a pěkné ceny. V rámci akce bude možné vyhrát i vstupenky na Mistrovství světa v softballe, které se uskuteční od 13. do 23. června v Praze a Havlíčkově Brodě.

Akce je určena pro všechny děti od 3 do 12 let a vstup na akci je ZDARMA!

24.05.2019

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek