Rookie U9

Rookie U9

V neděli 5.5. jsme v hojném počtu 18 Piraní vyrazili na zkušenou do Plzně zahrát si s týmy, které ještě neznáme (Hluboká, Klatovy, Plzeň) a to v divizi jihozápad. Jednalo se o turnaj Rookie U9. Původně jsme měli hrát s jedním týmem s tím, že některé děti doplní tým Rakovníka, ale ten se nakonec z turnaje kvůli nepříznivé předpovědi počasí, která se naštěstí nepotvrdila, odhlásil. Nakonec jsme s podporou těch nejmenších Piraněk U7 (Davídka Vojtěšky a Vítka Kubrichta) sestavili týmy 2.  

Oba týmy hrály s velkým nasazením a odhodláním.  Na to, že z 18 dětí bylo skutečných U9 pouze 8 a z nich 3 začátečníci, pro které to byl druhý maximálně třetí turnaj, tak se dařilo spousta odpalů z nadhozu. Malý Davča odpálil z nadhozu dokonce 2x a za to získal i cenu ROOKIE STAR. Další oceněnou ROOKIE STAR byla Anička Klementová, které hraje baseball zatím pouze v rámci kroužku v Králově Dvoře a toto ocenění získala nejen za super rychlé běhy na mety, ale za 2 chycené lufty. I když se v této soutěži výsledky nevyhlašují, tak snad mohu prozradit, že se nám podařilo 21 doběhů a 20 outů, což je super výsledek. Za ROOKIE STAR, které vybírají soupeři byl vyhlášen z těch zkušených borců Ondra Pašek a 2 nováčci: Matěj Fischer a opět Anička Klementová.

Náročný program s těmi nejmladšími se podařil zvládnout na výbornou hlavně díky koučům Vítkovi V. a Pepovi P., který si k nám odskočil od kluků U12 a chvíli se musel adaptovat na jiný způsob hry i komunikace J. Nemalý dík patří dalším trenérům Honzovi K., Honzovi S., Tomášovi K., Pavlovi M. a Markétě L. za pomoc i perfektní catering. 

- PP -

07.05.2019

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek