Jarní soustředění v Roudnici

Jarní soustředění v Roudnici

O prvním dubnovém víkendu se prakticky kompletní týmy U11 a U13 zúčastnily jarního soustředění v Roudnici nad Labem. Celkem nás s trenéry byl uctihodný počet 52. Chlapci stihli v sobotu 6.4. odehrát první dvě utkání letošní sezóny v Pražského přeboru v baseballu proti Kotlářce Praha. První zápas byl velmi vyrovnaný a nakonec jsme ho jen těsně prohráli 6:9. Ve druhém jsme si ale spravili chuť a vyhráli 20:5, kdy rozhodla naše větší kvalita a vyrovnanost na pozici nadhazovače. 

Děvčata v neděli 7.4. vyzvaly v přátelských utkáních v softballu Storms Řepy a připsaly si dvě pěkné výhry. Tým Piranhas White přehrál Storms 8:3 a týmu Piranhas Blue se dařilo ještě víc a zvítězil 12:5. 

Vedle toho jsme stihli potrénovat a sehrát i další tréninková utkání. Nejpikantnějším bylo baseballové klání namíchaných týmů, které zázračně skončilo remízou.

Zkrátka jsme si ten víkend nejenom díky pěknému počasí parádně užili. Kvalitní zázemí nám poskytl penzion Vědomice, ze které jsme to do roudnického areálu pálkovacích sportů měli pohodlnou chůzí slabých deset minut. Velkou oblibu si u všech hráčů a hráček získala sportovně relaxační zóna s dětským hřištěm přímo před penzionem. Věřím, že jsme v Roudnici na akci tohoto typu nebyli naposledy. 

- JT -

Foto: Dan Šabík

08.04.2019

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek