Přátelák v Rakovníku

Přátelák v Rakovníku

V sobotu 9. března vyrazil tým U11 na přátelské dvojutkání do Rakovníka. Domácí Crayfish měli ten den soustředění a na jeho závěr chtěli s někým změřit síly. Bohužel se nám na třetí akci po sobě nepodařilo být zcela v optimální sestavě. Tak uvidíme na prvním kole coachballové ligy.

První utkání bylo velmi vyrovnané. V obraně jsme nedělali zbytečné chyby, spolehlivě fungovala spolupráce mezi hráči v poli a Tomem na první metě. Eliška na druhé metě měla také hodně práce s krocením domácích Raků. Po první směně jsme se ujali vedení 1:0. Ve druhé směně se oběma týmům dařilo na pálce. My nakonec udělali o bod víc než domácí a ujali se vedení 6:4. Pěkný odpal se povedl Verče, která si doběhla pro svůj premiérový bod za Piranhas. Ve třetí směně jsme navázali na kvalitní pálku z předchozího dějství a udělali opět plný počet bodů. Tentokrát si svůj první piraňácký bod připsal Erik. Raci přidali body a skóre se tak posunulo na 11:7 v náš prospěch. Drama ale pokračovalo. V další směně byli tři naši pálkaři po sobě out z luftu. Soupeř opět bodoval a snížil na 11:10.  Pálka v poslední směně nezafungovala a my se bodově neprosadili. Stejný osud ale potkal i domácí. O všechny tři outy se postarala Eliška, která po dvou příhozech od Jirky a jednom od Tobíka učinila konec všem nadějím domácích alespoň na vyrovnání.

Druhé utkání pokračovalo ve stejném bojovném a velmi vyrovnaném duchu. Po první směně byl stav vyrovnaný 3:3. Na první metě v obraně vystřídal Toma Mates a spolehlivě outoval soupeře. Po třech směnách jsme vedli tím nejtěsnějším rozdílem 5:4. Domácí se na pálce v poslední směně už prosadit nedokázali a my mohli jít do dohrávky zápasu s čistou hlavou. Možná i proto se podařilo roztočit pořádný kolotoč a nasázet domácím na závěr plný počet bodů. Celková výhra 10:4 je určitě tou nejlepší motivací do dalších utkání.

- JT -

Za Piranhas v Rakovníku bojovali:

Tom, Mates, Eliška, Ondra, Markétka, Erik, Tobík, Šíma, Jirka, Verča

10.03.2019

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek