Zimní soustředění chlapců U11/U13 na Lokotce

Zimní soustředění chlapců U11/U13 na Lokotce

V neděli 17.2. proběhlo ve sportovní hale Lokomotivy Beroun jednodenní soustředění chlapců kategorie U11 a U13, další z řady intenzivních příprav na nastávající baseballovou sezónu.
Po počátečním rozcvičení chlapce čekala pestrá opičí dráha, kterou pro ně připravili Dan a Tibor.

Po ní si nikdo nemohl stěžovat na nedostatečné zahřátí svalů a mohlo se jít  na první kruhový trénink. Stanoviště byla celkem čtyři. Na prvním měli hráči za úkol chytit prudký příhoz ze stroje, outovat dotykem slidujícího běžce a následně pak přihodit na třetí metu. Běžci se  metu snažili získat velmi aktivně a tak řada tepláků přišla bohužel úhoně, za což se maminkám omlouváme. Na druhém stanovišti bylo úkolem hráčů v kleče chytit odpaly hlavního trenéra Pepy, který se je snažil propálit. Na třetím zastavení chlapce čekalo protahování v režii Mariky a poslední zastávkou bylo správné sbírání ground ballů s následným příhozem. 

Po tomto kruháči jsme si udělali obědovou přestávku, kterou jsme mimo jiné využili k pořízení skupinových fotek. Odpolední program byl pod taktovkou našich speciálních hostů: zkušeného baseballového trenéra Richarda Kanii a extraligového hráče Tempo Titans Aleše Posselta. V první fázi jsme se věnovali pálení, ve druhé pak nadhozu.

Na závěr soustředění si chlapci zahráli zápas v coachballu, kterému nechyběly náboj, euforie ani slzy. Přesně jak to k baseballu patří. Děkujeme všem trenérům a hráčům za přípravu a aktivní účast.

- JT -

(Foto: Daniel Šabík)

18.02.2019

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek