Piranhas podporují Little League

Piranhas podporují Little League

Začátkem listopadu se na plné obrátky rozběhl další ročník Little league. Oproti předchozím dvěma ročníkům byl začátek letošní LL okořeněn trenérskou klinikou za osobní účasti ředitelky softballového rozvoje v LL Sary Thompson a dvou amerických trenérů působících v Severní Karolíně u mládežnických týmů Marka Cooka a Mika Scotta.

Dopoledne jsme se věnovali teorii házení a odpalu, po obědě pak praktickým ukázkám drilů rozvíjejících tyto dovednosti.

Následně jsme měli možnost tyto poznatky aplikovat na dětech během dvouhodinového kruhového tréninku. Na závěr dne pak proběhl rozřazovací draft, který přítomné rozdělil do šesti týmů.

Největší oblibě a zájmu se LL těší tradičně v regionu Northwest. Do kategorie U9 se zapojilo 60 dětí, do kategorie U11  74 hráčů a hráček a do kategorie Major 70 hráček. Nás může těšit, že se letos z Piranhas do projektu zapojilo 39 hráčů (nejvíce do kategorie Major, kde máme 21 hráček). Klub Piranhas považuje totiž tento projekt za velmi vhodnou součást zimní přípravy. Dokonce i v řadách dospělých dobrovolníků máme četná zastoupení.

Soutěž dospěla momentálně do své poloviny a my všichni můžeme sledovat napínavé zápasy nejen na palubovce haly LOB v Bohnicích, ale také v berounském sportovním centru Eden.

- JT -


 

 

 

 

08.12.2018

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek