Berounský BEE BALL DAY neměl chybu!

Berounský BEE BALL DAY neměl chybu!

Berounský BEE BALL DAY neměl chybu!

Na státní svátek v pátek 28. září se v dopoledních hodinách na stadionu TJ Lokomotivy Beroun uskutečnila akce  BEE BALL DAY. Akce se konala na několika místech České republiky a berounské piraně se do tohoto projektu zapojili už potřetí.

Odměnou byla účast 66 dětí z Berouna a okolí ve věku od 3 do 11 let, které si mohly zasoutěžit na 5 stanovištích, kde je čekal hod do dálky, hod na cíl, odpal na cíl, homerun běh a chytání luftů. Jako bonus si pak všichni přítomní mohli vyzkoušet vrh koulí. Největší tlačenice byla opět u nafukovacího skákadla a baseballové roadshow zapůjčené na akci
od České softballové asociace. Počasí nám bylo nakloněné a díky tradiční velké podpoře dobrovolníků a příznivců klubu probíhala akce plynule a děti si dopoledne báječně užily.

Věříme, že se nám opět díky této akci podaří přilákat nové nadějné talenty a probudit v nich zájem o pálkovací sporty. Softball a baseball jdou v našem středočeském městě stále dopředu a počet členů klubu každým rokem roste.

28.09.2018

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek