Piraní U8 v Plzni

Piraní U8 v Plzni

Ve sváteční úterý 8. května se malí piraní drobci vypravili na turnaj do Plzně na druhý turnaj přeboru Severozápad. Utkali se s týmy z Plzně, Chomutova, Kladna a s Eagles z Prahy.

V horkém počasí statečně bojovali se všemi týmy. Cílem bylo nejet domů s nulou a turnaj si užít. Splněny byly oba cíle. Vůbec poprvé byla na turnaji Markétka, která se blýskla v zadním poli i v infieldu a zahrála 3 outy dotykem. Jeden touch out si připisuje i Klárka. Ondra s Vašíkem se střídali na první metě a snažili se ji zahrát co nejlépe. Verča obsadila 3. metu a podařil se jí krásný šlapaný aut. Filip byl dobrou pojistkou v zadním poli i slušnou spojkou. Sofie hlídala kruh a Terka M. celý turnaj strávila v catcherovském chrániči. Kristýnka jistila tým v zadním poli. Štěpán se k nám připojil po návštěvě nemocnice na druhou půlku turnaje a obsadil pozici 9 – tedy zadní pole za 1. metou.

V útoku to Piraním šlo, slušně pálily, dobře běhaly a začaly sledovat pokyny koučů, což dost snížilo množství nenucených outů, které se nám stávaly, protože se hráči utrhli a slepě běželi „na smrt“. V obraně ještě máme na čem pracovat a všichni to víme.

Děkuji všem hráčům a hráčkám za předvedené výkony a statečnost, s jakou překonaly nástrahy počasí. Děkuji i rodičům, kteří dopravili hráče na hřiště, pomohli s organizací a ochotně běhali pro vodu. V trenérském týmu máme novou posilu, Honza S. se poprvé  ujal line-upu a vedl si velmi dobře. Tak jen tak dál!

Míša B.

13.05.2018

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek