Piraně U8 se představily na domácím turnaji

Piraně U8 se představily na domácím turnaji

V neděli 11. února 2018 ve sportovní hale TJ Lokomotiva v Berouně pořádal náš klub turnaj kategorie U8 Winter Piranhas Cup. Teeballového klání se zúčastnilo hned pět týmů: domácí piraňky, dva týmy z Kladna - Miners Kladno Black a Miners Kladno Green a dále zástupci klubů Baseball Plzeň a Rakovník Red Crayfish. Ačkoli neděle by měla být odpočinkovým dnem, tak všichni hráči ze všech družstev v poli i na pálce poctivě makali. Naši borci odehráli celkem čtyři zápasy. Ačkoli skóre pro náš tým nevyznělo ani v jednom zápase v náš prospěch, bylo na našich nejmenších vidět, jak si hru užívají a neustále se zlepšují. Hlavní moto tohoto turnaje bylo, aby všichni hráli fér a vydali ze sebe to nejlepší. Současně bylo důležité vžít si pravidla a naučit se číst v soupeřích. Přátelská atmosféra se nesla celým turnajem. Určitě tomu přispívala i pozitivní nálada celého „realizačního týmu“ čítající trenéry Tomáše Kranla, Pepu Pavlise, Vítka Vojtěška, rozhodčího Michala Maryšku a hlavně velký dík patří skvělé ředitelce turnaje Lence Baštové! V neposlední řadě je třeba jmenovat všechny naše hráče, kteří předvedli skvělé výkony: Klárka, catcher Štěpán, Ondra, Viktor, skvělý Vašík, který v zápase s Miners Kladno Green zaznamenal dva lufty, Daník, Verča, Terka a v neposlední řadě rychlík Matěj. Skvělá byla také Eliška Pašková jako výpomoc na domácí lavičce, která hráče skvěle motivovala a organizovala. Na prohry a výhry se tentokrát nehrálo, proto všichni hráči na konci turnaje obdrželi symbolické sladké zlaté medaile připomínající právě probíhající olympiádu v Pchjongčchangu. Za rodiče i děti děkujeme všem pořadatelům a trenérům za krásný sportovní zážitek.

Pavla Menšíková

23.02.2018

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek