Nové piraní naděje překvapily 3. místem v Liberci

Nové piraní naděje překvapily 3. místem v Liberci

Nově složený tým nejmladších piraní vyrazil na svůj turnajový debut do Liberce. V kategorii U7 zde soutěžilo celkem pět týmů. Přes počáteční rozpaky v první směně prvního zápasu s Patriots Liberec se náš tým dokázal velice rychle oklepat a v druhé směně již zvládl naplno bodovat. Ve třetí směně dovolil soupeřovi uhrát už jen jeden bod, a to hlavně díky skvělé práci Vašíka v obraně v podobě dvou luftů a také jeho spolupráci s trenérem na první metě, která soupeřově týmu velice rychle nadělila tři outy. Celkové skóre tohoto zápasu nakonec sice vyznělo v náš neprospěch 10:11, ale tato hra nám přinesla cenné zkušenosti. Do druhého zápasu s Eagles Ping už nastoupili naši borci jako otřepaní hráči a zvládli uhrát ve třech směnách vítězné skóre 11:10. Euforii našemu týmu sice následně trochu pokazili Eagles Green v rámci třetího zápasu, kdy nám v druhé směně nedovolili zahrát ani jeden bod, ale i přes to Piraňky zvládly dohrát tuto hru s hlavou vztyčenou za konečného stavu 15:10 v náš neprospěch. Na závěrečném zápase s Egles White se již trochu podepsala únava našich nejmenších klubových hráčů. Z posledních sil se však dokázali dotáhnout na domácí tým a ve čtyřech směnách byli rovnoceným soupeřem, když zvládli téměř vyrovnat konečné skóre na 3:4. Družstvo baseballových nadějí v závěrečném součtu obsadilo v tomto turnaji skvělé třetí místo! Vedoucí týmu Lenka Baštová a trenéři asistenti Tomáš Kranl, Josef Pavlis a Vít Vojtěšek tak mohli být na své svěřence po právu hrdí. Kristýnka, Maruška, Terka, Daník, Toník a v neposlední řadě výborný Vašík, i když byli oproti všem soupeřům v početní nevýhodě (náš tým čítal pouze 6 hráčů oproti ostatním sedmičleným družstvům), tak při své premiéře předvedli skvělý výkon. Jen tak dál!!! -PM-

13.12.2017

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek