Nejmladší piraně bojovaly na Tempu

Nejmladší piraně bojovaly na Tempu

Máme za sebou další z turnajů našich nejmladších členů na Tempu.

Celkem jsme sehráli tři zápasy. A to s kluby Miners Kladno B, Eagles Praha White a Tempo Praha.

Jako jedinému z mála klubů se nám již v této sezoně dvakrát podařilo zahrát Double aut, chycením balonu z luftu a skvělým příhozem na první metu, o který se zasloužil Ondra. Zde po zhodnocení obrany jsme shledali jen malé zaváhání trenéra na první metě, který měl obratem zaslat míč na druhou metu. Ale i trenér je jen člověk. K velkým přednostem tohoto skvělého chytače patří, že k dokonalému rozštěpu již zbývají jen centimetry.

Naši mrňouskové se prosadili v dobré obraně. Hned v několika případech jsme ve směně nepustili soupeři první metu. Díky Vašíkovi (postavení obránce na 3B) za rychlé, dlouhé a přesné příhozy na první metu. Velký podíl měli i Sofinka a Ondra, autem na první metu.

Samozřejmě ani úplní nováčci (někteří byli na turnaji poprvé) nezaháleli. Skvěle hlídali zadní pole.  Děkuji Filípkovi a Samíkovi. Pokud se nám již míč prokutálel mezi nohama, obratem sledovali jeho dráhu a po chycení házeli na první metu.

Bohužel odpaly nám padaly do středu hřiště, čímž jsme soupeřům poskytli velikou výhodu. I přes obrovské nasazení běžců, první metu nestihli mnohdy zašlápnout.

A protože turnaje nejsou jen o hráčích ale také obrovském Funklubu, obrovské DĚKUJI, za pomoc, napečení dobrot, výpomoc a hlavně podporu.

Závěrem, počasí nám přálo a tentokrát nekápla ani kapička, pokud nebudeme počítat sem tam prolitou slzičku hráčů. Jejich nadšení pro hru bylo opět nepřekonatelné, včetně několika naprosto skvělých zákroků.

Za mne určitě a za celý tým, skvělé.

Turnaje se zúčastnila Viktorka, Žanetka, Ondra, Samuel, Vašík, Filípek, Sofinka, Kristýnka.

Potlesk všem a na příště kšiltovku smekají všichni trenéři a pomocníci před Vámi.

- LB -

24.05.2017

Partneři

Algotech - Podnikové informační systémy Kooperativa pojišťovna

Zastřešující organizace

Město Beroun Česká baseballový asociace Česká softballová asociace MŠMT

Facebook Instagram

Copyright © 2023 - Piranhas Beroun - Kopírování obsahu a fotografií bez souhlasu autora je zakázáno - Tvorba www stránek